| Adedi: | 1000 parça |
| fiyat: | $44.50/pieces 1000-19999 pieces |
| Standart paketleme: | hediye kutusu, 1-2 adet/ctn |
| Tedarik Kapasitesi: | Ayda 450000 Adet / Adet |
Paslanmaz çelik buharlı hava kızartma fırını dijital kontrol paneli
Anbolife 12L 14L 24L Paslanmaz Çelik Hava Kızartma Fırını ile tanışın. 1800W güç ve dijital kontrol paneli ile çok yönlü bir buharlı hava kızartması.Bu çok fonksiyonel cihaz sağlıklı yağsız kızartma ve nemli için buharlama fonksiyonu sağlar., besleyici yemekler. Yuvarlak alüminyum içi ve Etfe yapışkan kaplama ile paslanmaz çelik tasarımı dayanıklılığı ve kolay temizliği sağlar.Bu dijital hava kızartma fırını 80-200°C sıcaklık kontrolü sunar., APP işleyişi ve CE/ROHS/GS/CB/ETL sertifikaları.
| Marka Adı | Anbolife |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Ürün Adı | Yağsız elektrikli fırın hava kızartıcısı |
| Türü | Hava kızartmacı tost fırını, buharlı hava kızartma fırını |
| Malzeme | Alüminyum |
| Konut bitiriyor | Paslanmaz çelik tarzı |
| Yapışmayan malzeme | Etfe |
| Şekli | Yuvarlak |
| Kapasite Seçenekleri | 12L, 14L, 24L (>6L, 12L Temel) |
| Petrol Kapasitesi | 12L |
| Güç | 1800W |
| Voltaj | 220V |
| Kontrol Türü | Dijital |
| Kontrol Yöntemi | Dijital Kontrol Paneli, El / Dokunmatik |
| Uygulama Kontrolü | - Evet. |
| Sıcaklık aralığı | 80-200°C |
| Özel Fonksiyon | Buharlama Fonksiyonu |
| Isıtma Modu | Hızlı Hava Dolaşımı |
| Temel Özellikler | Yapışkan olmayan pişirme yüzeyi, ayarlanabilir termostat kontrolü, çıkarılabilir yağ konteyneri, aşırı ısınma koruması, ışık göstergesi, gözlem penceresi, LCD ekranı ile |
| Operasyon | İşlem kolay |
| Uygulama | Ev halkı |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Özel küf | - Evet. |
| Sertifikalar | CE, ROHS, GS, CB, ETL |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz yedek parçalar |
| Liman | NINGBO |
| Adedi: | 1000 parça |
| fiyat: | $44.50/pieces 1000-19999 pieces |
| Standart paketleme: | hediye kutusu, 1-2 adet/ctn |
| Tedarik Kapasitesi: | Ayda 450000 Adet / Adet |
Paslanmaz çelik buharlı hava kızartma fırını dijital kontrol paneli
Anbolife 12L 14L 24L Paslanmaz Çelik Hava Kızartma Fırını ile tanışın. 1800W güç ve dijital kontrol paneli ile çok yönlü bir buharlı hava kızartması.Bu çok fonksiyonel cihaz sağlıklı yağsız kızartma ve nemli için buharlama fonksiyonu sağlar., besleyici yemekler. Yuvarlak alüminyum içi ve Etfe yapışkan kaplama ile paslanmaz çelik tasarımı dayanıklılığı ve kolay temizliği sağlar.Bu dijital hava kızartma fırını 80-200°C sıcaklık kontrolü sunar., APP işleyişi ve CE/ROHS/GS/CB/ETL sertifikaları.
| Marka Adı | Anbolife |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Ürün Adı | Yağsız elektrikli fırın hava kızartıcısı |
| Türü | Hava kızartmacı tost fırını, buharlı hava kızartma fırını |
| Malzeme | Alüminyum |
| Konut bitiriyor | Paslanmaz çelik tarzı |
| Yapışmayan malzeme | Etfe |
| Şekli | Yuvarlak |
| Kapasite Seçenekleri | 12L, 14L, 24L (>6L, 12L Temel) |
| Petrol Kapasitesi | 12L |
| Güç | 1800W |
| Voltaj | 220V |
| Kontrol Türü | Dijital |
| Kontrol Yöntemi | Dijital Kontrol Paneli, El / Dokunmatik |
| Uygulama Kontrolü | - Evet. |
| Sıcaklık aralığı | 80-200°C |
| Özel Fonksiyon | Buharlama Fonksiyonu |
| Isıtma Modu | Hızlı Hava Dolaşımı |
| Temel Özellikler | Yapışkan olmayan pişirme yüzeyi, ayarlanabilir termostat kontrolü, çıkarılabilir yağ konteyneri, aşırı ısınma koruması, ışık göstergesi, gözlem penceresi, LCD ekranı ile |
| Operasyon | İşlem kolay |
| Uygulama | Ev halkı |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Özel küf | - Evet. |
| Sertifikalar | CE, ROHS, GS, CB, ETL |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz yedek parçalar |
| Liman | NINGBO |