| Adedi: | 1000 parça |
| fiyat: | $44.50/pieces 1000-19999 pieces |
| Standart paketleme: | hediye kutusu, 1-2 adet/ctn |
| Tedarik Kapasitesi: | Ayda 450000 Adet / Adet |
12L Paslanmaz Çelik Airfryer Fırın Yağsız Sağlıklı Pişirme Tost Makinesi
TanışınAnbolife 12L Paslanmaz Çelik Airfryer Fırın– çok yönlü birelektrikli pizza fırınıvetost makinesihepsi bir arada. Busağlıklı yağsız pişirmecihazı1800W hızlı hava sirkülasyonuvedijital kontrolile mükemmel pizzalar, çıtır patates kızartmaları ve kavrulmuş etler için tasarlanmıştır. paslanmaz çelikkaplama, ETFE yapışmaz kaplamavegörünür pencereile dayanıklılık ve kolay izleme sağlar. ticari ve ev kullanımıiçin uygun olan bu12 litrelikfırın, APP kontrolü,80-200°C sıcaklık aralığı, ve CE/ROHS/GS/CB/ETLsertifikalarına sahiptir. ücretsiz yedek parçalarve1 yıl garantiile suçluluk duymadan pizza ve favori kızartmalarınızın tadını çıkarın.
| Marka Adı | Anbolife |
| Menşe Yeri | Zhejiang, Çin |
| Ürün Adı | Yağsız Elektrikli Pişirici Airfryer |
| Tip | Airfryer Tost Makinesi Fırın, Elektrikli Pizza Fırını |
| Malzeme | Alüminyum / Paslanmaz Çelik Kaplama |
| Yapışmaz Malzeme | ETFE |
| Şekil | Yuvarlak |
| Kapasite | 12L, 12 Litre (>6L, 12L, 24L Mevcut) |
| Yağ Kapasitesi | 12L / 24L |
| Güç | 1800W |
| Voltaj | 220V |
| Kontrol Tipi | Dijital |
| Kontrol Yöntemi | Manuel/Dokunmatik, Dijital Kontrol |
| Uygulama Kontrolü | Evet |
| Sıcaklık Aralığı | 80-200°C |
| Isıtma Modu | Hızlı Hava Sirkülasyonu |
| Açıklama Özelliği | Gözlem Penceresi ile |
| Anahtar Özellikler | Yapışmaz Pişirme Yüzeyi, Ayarlanabilir Termostat Kontrolü, Çıkarılabilir Yağ Kabı, Aşırı Isınma Koruması, Işık Göstergesi ile, Gözlem Penceresi ile, LCD Ekran |
| İşletme | Kolay Kullanım |
| Pişirme Uzmanlığı | Pizza, Yağsız Kızartma, Tost Yapma |
| Uygulama | Ticari, Ev |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Özel Kalıp | Evet |
| Logo/Grafik Tasarım | Serigrafi Baskı |
| Sertifikalar | CE, ROHS, GS, CB, ETL |
| Garanti | 1 Yıl |
| Satış Sonrası Hizmet | Ücretsiz Yedek Parçalar |
| Liman | NINGBO |
| Belge | Ürün Broşürü PDF Mevcut |
| Adedi: | 1000 parça |
| fiyat: | $44.50/pieces 1000-19999 pieces |
| Standart paketleme: | hediye kutusu, 1-2 adet/ctn |
| Tedarik Kapasitesi: | Ayda 450000 Adet / Adet |
12L Paslanmaz Çelik Airfryer Fırın Yağsız Sağlıklı Pişirme Tost Makinesi
TanışınAnbolife 12L Paslanmaz Çelik Airfryer Fırın– çok yönlü birelektrikli pizza fırınıvetost makinesihepsi bir arada. Busağlıklı yağsız pişirmecihazı1800W hızlı hava sirkülasyonuvedijital kontrolile mükemmel pizzalar, çıtır patates kızartmaları ve kavrulmuş etler için tasarlanmıştır. paslanmaz çelikkaplama, ETFE yapışmaz kaplamavegörünür pencereile dayanıklılık ve kolay izleme sağlar. ticari ve ev kullanımıiçin uygun olan bu12 litrelikfırın, APP kontrolü,80-200°C sıcaklık aralığı, ve CE/ROHS/GS/CB/ETLsertifikalarına sahiptir. ücretsiz yedek parçalarve1 yıl garantiile suçluluk duymadan pizza ve favori kızartmalarınızın tadını çıkarın.
| Marka Adı | Anbolife |
| Menşe Yeri | Zhejiang, Çin |
| Ürün Adı | Yağsız Elektrikli Pişirici Airfryer |
| Tip | Airfryer Tost Makinesi Fırın, Elektrikli Pizza Fırını |
| Malzeme | Alüminyum / Paslanmaz Çelik Kaplama |
| Yapışmaz Malzeme | ETFE |
| Şekil | Yuvarlak |
| Kapasite | 12L, 12 Litre (>6L, 12L, 24L Mevcut) |
| Yağ Kapasitesi | 12L / 24L |
| Güç | 1800W |
| Voltaj | 220V |
| Kontrol Tipi | Dijital |
| Kontrol Yöntemi | Manuel/Dokunmatik, Dijital Kontrol |
| Uygulama Kontrolü | Evet |
| Sıcaklık Aralığı | 80-200°C |
| Isıtma Modu | Hızlı Hava Sirkülasyonu |
| Açıklama Özelliği | Gözlem Penceresi ile |
| Anahtar Özellikler | Yapışmaz Pişirme Yüzeyi, Ayarlanabilir Termostat Kontrolü, Çıkarılabilir Yağ Kabı, Aşırı Isınma Koruması, Işık Göstergesi ile, Gözlem Penceresi ile, LCD Ekran |
| İşletme | Kolay Kullanım |
| Pişirme Uzmanlığı | Pizza, Yağsız Kızartma, Tost Yapma |
| Uygulama | Ticari, Ev |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Özel Kalıp | Evet |
| Logo/Grafik Tasarım | Serigrafi Baskı |
| Sertifikalar | CE, ROHS, GS, CB, ETL |
| Garanti | 1 Yıl |
| Satış Sonrası Hizmet | Ücretsiz Yedek Parçalar |
| Liman | NINGBO |
| Belge | Ürün Broşürü PDF Mevcut |