| Adedi: | 2000 |
| fiyat: | $4.51/pieces 1000-4999 pieces |
| Standart paketleme: | 6 adet/CTN Boyutu: 33.5X26X49cm |
| Teslim süresi: | 45Gün / 1 ~ 4000 adet |
| Tedarik Kapasitesi: | Aylık 1000000 Adet / Adet |
2 Dilim Tost Makinesi 750W Değiştirilebilir Izgara Waffle Plakaları Yapışmaz
Bu ile çok yönlü kahvaltı ve öğle yemeği seçenekleri oluşturun2 dilim elektrikli tost makinesi özellikli değiştirilebilir sandviç, ızgara ve waffle plakaları. 2 dilim kapasitesi çiftler veya küçük aileler için mükemmel olan iki sandviç veya waffle'ı aynı anda yapmanızı sağlar. 750W ile yapışmaz kaplamalı plakalar, zahmetsiz yiyecek çıkışı ile hızlı, eşit pişirme sağlar. soğuk dokunuşlu sap ve kaymaz ayaklar güvenli, kararlı çalışma sağlar. Güç ve hazır ışıkları ön ısıtıldığında gösterir ve güvenlik termal kesme ile termo sigorta otomatik koruma sunar.
| Marka Adı | Anbolife |
| Model Numarası | BS106 |
| Menşe Yeri | Zhejiang, Çin |
| Ürün Adı | Tost Makinesi / Waffle Makinesi |
| Tip | Sabit 2 Dilim Tost Makinesi |
| Malzeme | Alüminyum |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Ürün Boyutu | 22.3 x 21.6 x 9 cm |
| Plaka Boyutu | 22 x 12 cm |
| Güç | 750W |
| Voltaj | 220-240V (120V isteğe bağlı), 50-60Hz |
| Kontrol Tipi | Elektronik Kontrol, Hazır ve güç gösterge ışıkları ile termostat kontrollü |
| Enerji Verimliliği | A Sınıfı |
| Plaka Tipi | Yapışmaz Plakalar |
| Değiştirilebilir Plakalar | Sandviç plakaları, Izgara plakaları, Waffle plakaları |
| Anahtar Özellikler | 2 Dilim Kapasitesi, Yapışmaz Kaplamalı Plakalar, Soğuk Dokunuşlu Sap, Kaymaz ayaklar, Güç ve hazır ışıkları, Güvenlik termal kesme ve termo sigorta, Kompakt depolama için dik durur, Kolay temizlenir, Enerji tasarrufu |
| Avantaj | Kolay temizlenir, Soğuk dokunuşlu sap, Kaymaz ayaklar, Enerji tasarrufu |
| Uygulama | Ev, Ev mutfağı, Kahvaltı hazırlığı, Kamp, Küçük ev aletleri |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Uygulama Kontrolü | Hayır |
| Özel Kalıp | Evet |
| Logo | Özelleştirilebilir (OEM kabul edilir) |
| Hediye Kutusu Boyutu | 24.5 x 10.5 x 23.5 cm |
| Karton Boyutu | 33.5 x 26 x 49 cm (6 adet/KOLİ) |
| Konteyner Yükü | 20GP: 3960 adet, 40GP: 8220 adet, 40HQ: 9630 adet |
| Paketleme Tipleri | Oluklu Kutu, Renkli Kutu, Hediye Kutusu |
| Garanti | 1 Yıl |
| Satış Sonrası Hizmet | Ücretsiz Yedek Parça |
| Adedi: | 2000 |
| fiyat: | $4.51/pieces 1000-4999 pieces |
| Standart paketleme: | 6 adet/CTN Boyutu: 33.5X26X49cm |
| Teslim süresi: | 45Gün / 1 ~ 4000 adet |
| Tedarik Kapasitesi: | Aylık 1000000 Adet / Adet |
2 Dilim Tost Makinesi 750W Değiştirilebilir Izgara Waffle Plakaları Yapışmaz
Bu ile çok yönlü kahvaltı ve öğle yemeği seçenekleri oluşturun2 dilim elektrikli tost makinesi özellikli değiştirilebilir sandviç, ızgara ve waffle plakaları. 2 dilim kapasitesi çiftler veya küçük aileler için mükemmel olan iki sandviç veya waffle'ı aynı anda yapmanızı sağlar. 750W ile yapışmaz kaplamalı plakalar, zahmetsiz yiyecek çıkışı ile hızlı, eşit pişirme sağlar. soğuk dokunuşlu sap ve kaymaz ayaklar güvenli, kararlı çalışma sağlar. Güç ve hazır ışıkları ön ısıtıldığında gösterir ve güvenlik termal kesme ile termo sigorta otomatik koruma sunar.
| Marka Adı | Anbolife |
| Model Numarası | BS106 |
| Menşe Yeri | Zhejiang, Çin |
| Ürün Adı | Tost Makinesi / Waffle Makinesi |
| Tip | Sabit 2 Dilim Tost Makinesi |
| Malzeme | Alüminyum |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Ürün Boyutu | 22.3 x 21.6 x 9 cm |
| Plaka Boyutu | 22 x 12 cm |
| Güç | 750W |
| Voltaj | 220-240V (120V isteğe bağlı), 50-60Hz |
| Kontrol Tipi | Elektronik Kontrol, Hazır ve güç gösterge ışıkları ile termostat kontrollü |
| Enerji Verimliliği | A Sınıfı |
| Plaka Tipi | Yapışmaz Plakalar |
| Değiştirilebilir Plakalar | Sandviç plakaları, Izgara plakaları, Waffle plakaları |
| Anahtar Özellikler | 2 Dilim Kapasitesi, Yapışmaz Kaplamalı Plakalar, Soğuk Dokunuşlu Sap, Kaymaz ayaklar, Güç ve hazır ışıkları, Güvenlik termal kesme ve termo sigorta, Kompakt depolama için dik durur, Kolay temizlenir, Enerji tasarrufu |
| Avantaj | Kolay temizlenir, Soğuk dokunuşlu sap, Kaymaz ayaklar, Enerji tasarrufu |
| Uygulama | Ev, Ev mutfağı, Kahvaltı hazırlığı, Kamp, Küçük ev aletleri |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Uygulama Kontrolü | Hayır |
| Özel Kalıp | Evet |
| Logo | Özelleştirilebilir (OEM kabul edilir) |
| Hediye Kutusu Boyutu | 24.5 x 10.5 x 23.5 cm |
| Karton Boyutu | 33.5 x 26 x 49 cm (6 adet/KOLİ) |
| Konteyner Yükü | 20GP: 3960 adet, 40GP: 8220 adet, 40HQ: 9630 adet |
| Paketleme Tipleri | Oluklu Kutu, Renkli Kutu, Hediye Kutusu |
| Garanti | 1 Yıl |
| Satış Sonrası Hizmet | Ücretsiz Yedek Parça |