| Adedi: | 2000 |
| fiyat: | $4.51/pieces 1000-4999 pieces |
| Standart paketleme: | 6 adet/CTN Boyutu: 33.5X26X49cm |
| Teslim süresi: | 45Gün / 1 ~ 4000 adet |
| Tedarik Kapasitesi: | Aylık 1000000 Adet / Adet |
2 dilim sandviç yapımcısı 750W Değişken ızgara vafel tabakları yapıştırıcı olmayan
Bu ile çok yönlü kahvaltı ve öğle yemeği seçenekleri oluşturun2 dilimlik elektrikli sandviç makinesigöstermeDeğişken sandviç, ızgara ve vafel tabakları.2 dilim kapasitesiÇiftler veya küçük aileler için mükemmel.750WileYapışkanlık önleyici kaplama plakaları, hızlı teslim eder, hatta yemek pişirmek kolaylıkla gıda serbest bırakmak.soğuk dokunma koluvekaymaya dayanıklı ayaklarGüvenli ve istikrarlı bir operasyon sağlar.Güç ve hazır ışıklarNe zaman ısıtıldığını gösterir veGüvenlik termal kesintiileTermo sigortaOtomatik koruma sağlar.
| Marka Adı | Anbolife |
| Model Numarası | BS106 |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Ürün Adı | Sandviç Yapımcısı / Waffle Yapımcısı |
| Türü | 2 dilim sandviç makinesi sabitlendi |
| Malzeme | Alüminyum |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Ürün Boyutu | 22.3 x 21.6 x 9 cm |
| Plaka Boyutu | 22 x 12 cm |
| Güç | 750W |
| Voltaj | 220-240V (120V isteğe bağlı), 50-60Hz |
| Kontrol Türü | Elektronik Kontrol, Hazırlık ve Güç göstergesi lambaları ile termostat ile kontrol edilir |
| Enerji Verimliliği | Sınıf A |
| Plak tipi | Yapışmaz plakalar |
| Değiştirilebilir plakalar | Sandviç tabakları, ızgara tabakları, vafel tabakları |
| Temel Özellikler | 2 dilim kapasitesi, yapışkan olmayan kaplı plakalar, soğuk dokunma kolu, kayma karşıtı ayaklar, güç ve hazır ışıklar, güvenlik termal kesme ve termo sigorta, kompakt depolama için dik dur, temizlenmesi kolay,Enerji tasarrufu |
| Avantaj | Temizlenmesi kolay, soğuk dokunma kolu, kayma karşıtı ayaklar, enerji tasarrufu |
| Uygulama | Ev, Ev mutfağı, Kahvaltı hazırlama, Kamp, Küçük aletler |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Uygulama Kontrolü | - Hayır. |
| Özel küf | - Evet. |
| Logo | Özelleştirilebilir (OEM kabul edilir) |
| Hediye Kutusu Boyutu | 24.5 x 10.5 x 23.5 cm |
| Karton Boyutu | 33.5 x 26 x 49 cm (6 adet/CTN) |
| Konteyner yükü | 20GP: 3960 adet, 40GP: 8220 adet, 40HQ: 9630 adet. |
| Paket Türleri | Dalgalanmış Kutu, Renkli Kutu, Hediye Kutu |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz yedek parçalar |
| Adedi: | 2000 |
| fiyat: | $4.51/pieces 1000-4999 pieces |
| Standart paketleme: | 6 adet/CTN Boyutu: 33.5X26X49cm |
| Teslim süresi: | 45Gün / 1 ~ 4000 adet |
| Tedarik Kapasitesi: | Aylık 1000000 Adet / Adet |
2 dilim sandviç yapımcısı 750W Değişken ızgara vafel tabakları yapıştırıcı olmayan
Bu ile çok yönlü kahvaltı ve öğle yemeği seçenekleri oluşturun2 dilimlik elektrikli sandviç makinesigöstermeDeğişken sandviç, ızgara ve vafel tabakları.2 dilim kapasitesiÇiftler veya küçük aileler için mükemmel.750WileYapışkanlık önleyici kaplama plakaları, hızlı teslim eder, hatta yemek pişirmek kolaylıkla gıda serbest bırakmak.soğuk dokunma koluvekaymaya dayanıklı ayaklarGüvenli ve istikrarlı bir operasyon sağlar.Güç ve hazır ışıklarNe zaman ısıtıldığını gösterir veGüvenlik termal kesintiileTermo sigortaOtomatik koruma sağlar.
| Marka Adı | Anbolife |
| Model Numarası | BS106 |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Ürün Adı | Sandviç Yapımcısı / Waffle Yapımcısı |
| Türü | 2 dilim sandviç makinesi sabitlendi |
| Malzeme | Alüminyum |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Ürün Boyutu | 22.3 x 21.6 x 9 cm |
| Plaka Boyutu | 22 x 12 cm |
| Güç | 750W |
| Voltaj | 220-240V (120V isteğe bağlı), 50-60Hz |
| Kontrol Türü | Elektronik Kontrol, Hazırlık ve Güç göstergesi lambaları ile termostat ile kontrol edilir |
| Enerji Verimliliği | Sınıf A |
| Plak tipi | Yapışmaz plakalar |
| Değiştirilebilir plakalar | Sandviç tabakları, ızgara tabakları, vafel tabakları |
| Temel Özellikler | 2 dilim kapasitesi, yapışkan olmayan kaplı plakalar, soğuk dokunma kolu, kayma karşıtı ayaklar, güç ve hazır ışıklar, güvenlik termal kesme ve termo sigorta, kompakt depolama için dik dur, temizlenmesi kolay,Enerji tasarrufu |
| Avantaj | Temizlenmesi kolay, soğuk dokunma kolu, kayma karşıtı ayaklar, enerji tasarrufu |
| Uygulama | Ev, Ev mutfağı, Kahvaltı hazırlama, Kamp, Küçük aletler |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Uygulama Kontrolü | - Hayır. |
| Özel küf | - Evet. |
| Logo | Özelleştirilebilir (OEM kabul edilir) |
| Hediye Kutusu Boyutu | 24.5 x 10.5 x 23.5 cm |
| Karton Boyutu | 33.5 x 26 x 49 cm (6 adet/CTN) |
| Konteyner yükü | 20GP: 3960 adet, 40GP: 8220 adet, 40HQ: 9630 adet. |
| Paket Türleri | Dalgalanmış Kutu, Renkli Kutu, Hediye Kutu |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz yedek parçalar |