| Adedi: | 2000 |
| fiyat: | $5.83/pieces 1000-4999 pieces |
| Standart paketleme: | 12 adet/CTN Boyutu: 55.8X48.6X29.3cm |
| Teslim süresi: | 45Gün / 1 ~ 4000 adet |
| Tedarik Kapasitesi: | Aylık 1000000 Adet / Adet |
Aile Güvenli Tost Makinesi 600W Yapışmaz Soğuk Dokunuş Kaymaz Ayaklar
Bu 600W aile güvenli tost makinesiile ailenizin güvende olduğunu bilerek güvenle pişirin. Soğuk dokunuşlu sap tutması rahat kalırken, kaymaz ayaklar cihazı sağlam bir şekilde yerinde tutar – kayma veya devrilme olmaz. Güvenlik termal kesme ve termo sigorta aşırı ısınmaya karşı otomatik koruma sağlar. Yapışmaz kaplamalı plakalar temizliği basitleştirir ve güç ve hazır ışıkları ön ısıtmayı tahmin etmeyi ortadan kaldırır. Değiştirilebilir waffle ve ızgara plakalarıile çocuklar tarafından sevilen eğlenceli şekiller ve lezzetli yemekler yaratabilirsiniz. Dikey tasarımı, kompakt depolama için küçük ellerin ulaşamayacağı bir yerde saklamaya olanak tanır. Çocuklu aileler için mükemmeldir.ÖzelliklerMarka Adı
| Model Numarası | BS-225 |
| Menşe Yeri | Zhejiang, Çin |
| Ürün Adı | Tost Makinesi Waffle Makinesi Panini Pres Izgara |
| Tip | 1 Dilim Çıkarılabilir Tost Makinesi, Waffle Makinesi, Panini Pres |
| Malzeme | Alüminyum |
| Renk | Özelleştirilmiş Renk |
| Şekil | Kare |
| Ürün Boyutu | 21,9 x 13,7 x 8,9 cm |
| Plaka Boyutu | 12,1 x 13,1 cm |
| Güç | 600W |
| Voltaj | 220-240V (120V isteğe bağlı), 50-60Hz |
| Kontrol Tipi | Elektronik Kontrol, Termostat sıcaklık kontrolü |
| Enerji Verimliliği | A Sınıfı |
| Plaka Tipi | Çıkarılabilir Plakalar |
| Değiştirilebilir Plakalar | Izgara / Panini Pres Plakaları, Izgara Plakaları, Tost Plakaları, Waffle Plakaları |
| Ana Özellikler | Yapışmaz Kaplama, Soğuk Dokunuşlu Sap, Güvenlik termal kesme, Termo sigorta, Güç ve hazır ışıkları (termostat kontrollü), Kaymaz ayaklar, Kompakt depolama için dikey durur, Kolay Temizlenir, Yer Tasarrufu |
| Avantaj | Enerji tasarrufu, Çevre dostu |
| Uygulama | Ev, Ev Mutfağı, Aile Kullanımı |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Uygulama Kontrolü | Hayır |
| Özel Kalıp | Evet |
| Logo | Özelleştirilmiş |
| Ambalaj Tipleri | Oluklu Kutu, Renkli Kutu, Hediye Kutusu |
| Garanti | 1 Yıl |
| Satış Sonrası Hizmet | Ücretsiz Yedek Parça |
| Özellikler | 2'si 1 Arada Tasarım: Waffle + ızgara plakaları |
![]()
| Adedi: | 2000 |
| fiyat: | $5.83/pieces 1000-4999 pieces |
| Standart paketleme: | 12 adet/CTN Boyutu: 55.8X48.6X29.3cm |
| Teslim süresi: | 45Gün / 1 ~ 4000 adet |
| Tedarik Kapasitesi: | Aylık 1000000 Adet / Adet |
Aile Güvenli Tost Makinesi 600W Yapışmaz Soğuk Dokunuş Kaymaz Ayaklar
Bu 600W aile güvenli tost makinesiile ailenizin güvende olduğunu bilerek güvenle pişirin. Soğuk dokunuşlu sap tutması rahat kalırken, kaymaz ayaklar cihazı sağlam bir şekilde yerinde tutar – kayma veya devrilme olmaz. Güvenlik termal kesme ve termo sigorta aşırı ısınmaya karşı otomatik koruma sağlar. Yapışmaz kaplamalı plakalar temizliği basitleştirir ve güç ve hazır ışıkları ön ısıtmayı tahmin etmeyi ortadan kaldırır. Değiştirilebilir waffle ve ızgara plakalarıile çocuklar tarafından sevilen eğlenceli şekiller ve lezzetli yemekler yaratabilirsiniz. Dikey tasarımı, kompakt depolama için küçük ellerin ulaşamayacağı bir yerde saklamaya olanak tanır. Çocuklu aileler için mükemmeldir.ÖzelliklerMarka Adı
| Model Numarası | BS-225 |
| Menşe Yeri | Zhejiang, Çin |
| Ürün Adı | Tost Makinesi Waffle Makinesi Panini Pres Izgara |
| Tip | 1 Dilim Çıkarılabilir Tost Makinesi, Waffle Makinesi, Panini Pres |
| Malzeme | Alüminyum |
| Renk | Özelleştirilmiş Renk |
| Şekil | Kare |
| Ürün Boyutu | 21,9 x 13,7 x 8,9 cm |
| Plaka Boyutu | 12,1 x 13,1 cm |
| Güç | 600W |
| Voltaj | 220-240V (120V isteğe bağlı), 50-60Hz |
| Kontrol Tipi | Elektronik Kontrol, Termostat sıcaklık kontrolü |
| Enerji Verimliliği | A Sınıfı |
| Plaka Tipi | Çıkarılabilir Plakalar |
| Değiştirilebilir Plakalar | Izgara / Panini Pres Plakaları, Izgara Plakaları, Tost Plakaları, Waffle Plakaları |
| Ana Özellikler | Yapışmaz Kaplama, Soğuk Dokunuşlu Sap, Güvenlik termal kesme, Termo sigorta, Güç ve hazır ışıkları (termostat kontrollü), Kaymaz ayaklar, Kompakt depolama için dikey durur, Kolay Temizlenir, Yer Tasarrufu |
| Avantaj | Enerji tasarrufu, Çevre dostu |
| Uygulama | Ev, Ev Mutfağı, Aile Kullanımı |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Uygulama Kontrolü | Hayır |
| Özel Kalıp | Evet |
| Logo | Özelleştirilmiş |
| Ambalaj Tipleri | Oluklu Kutu, Renkli Kutu, Hediye Kutusu |
| Garanti | 1 Yıl |
| Satış Sonrası Hizmet | Ücretsiz Yedek Parça |
| Özellikler | 2'si 1 Arada Tasarım: Waffle + ızgara plakaları |
![]()