| Adedi: | 2000 |
| fiyat: | $6.93/pieces 1000-4999 pieces |
| Standart paketleme: | 8 adet/CTN Boyutu: 55X17.4X55.6cm |
| Teslim süresi: | 45Gün / 1 ~ 4000 adet |
| Tedarik Kapasitesi: | Aylık 1000000 Adet / Adet |
Değiştirilebilir Waffle Grill Sandviç Yapımcısı 600W Sıkışmayan Soğuk Dokunma Ev
Bu 600W'luk ayırt edilebilir sandviç makinesi ile sonsuz kahvaltı ve öğle yemeği seçenekleri yaratın.Yapışmayan kaplama tabakları gıdaların kolayca serbest bırakılmasını ve hızlı temizlenmesini sağlar, soğuk dokunuş kolu ve güvenlik termal kesimi aile kullanımı için güvenli yapar. Güç ve hazır ışıklar önceden ısıtıldığında gösterir ve kayma dayanıklı ayaklar çalışma sırasında istikrarlı tutar.Dikey tasarımı, kullanılmadığında kompakt bir depolama sağlarEnerji tasarrufu ve A sınıfı verimlilik ile çevre dostu ev mutfağı, ev ve aile kullanımı için mükemmel.
| Marka Adı | Anbolife |
| Model Numarası | BS-222 |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Ürün Adı | Sandviç Makinesi Waffle Makinesi Panini Pres Grill |
| Türü | 1 dilimli ayırılabilir sandviç makinesi, vafel makine, Panini baskı makinesi |
| Malzeme | Alüminyum |
| Renk | Özel Renk |
| Şekli | Karesi |
| Ürün Boyutu | 21.9 x 13.7 x 8.9 cm |
| Plaka Boyutu | 12.1 x 13.1 cm |
| Güç | 600W |
| Voltaj | 220-240V (120V isteğe bağlı), 50-60Hz |
| Kontrol Türü | Elektronik Kontrol, Termostat sıcaklık kontrolü |
| Enerji Verimliliği | Sınıf A |
| Plak tipi | Ayrılabilir plakalar |
| Değiştirilebilir plakalar | Grilling / Panini Pres Tabakları, Grilling Tabakları, Sandviç Tabakları, Waffle Tabakları |
| Temel Özellikler | Yapışkan olmayan kaplama, soğuk dokunma kolu, güvenlik termal kesim, termo sigorta, güç ve hazır ışıklar (termostat kontrolü), Kayma karşıtı ayaklar, kompakt depolama için dik dur, kolay temiz,Yer tasarrufu |
| Avantaj | Enerji tasarrufu, Çevre dostu |
| Uygulama | Ev, Ev Mutfağı, Aile Kullanımı |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Uygulama Kontrolü | - Hayır. |
| Özel küf | - Evet. |
| Logo | Özel |
| Paket Türleri | Dalgalanmış Kutu, Renkli Kutu, Hediye Kutu |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz yedek parçalar |
![]()
| Adedi: | 2000 |
| fiyat: | $6.93/pieces 1000-4999 pieces |
| Standart paketleme: | 8 adet/CTN Boyutu: 55X17.4X55.6cm |
| Teslim süresi: | 45Gün / 1 ~ 4000 adet |
| Tedarik Kapasitesi: | Aylık 1000000 Adet / Adet |
Değiştirilebilir Waffle Grill Sandviç Yapımcısı 600W Sıkışmayan Soğuk Dokunma Ev
Bu 600W'luk ayırt edilebilir sandviç makinesi ile sonsuz kahvaltı ve öğle yemeği seçenekleri yaratın.Yapışmayan kaplama tabakları gıdaların kolayca serbest bırakılmasını ve hızlı temizlenmesini sağlar, soğuk dokunuş kolu ve güvenlik termal kesimi aile kullanımı için güvenli yapar. Güç ve hazır ışıklar önceden ısıtıldığında gösterir ve kayma dayanıklı ayaklar çalışma sırasında istikrarlı tutar.Dikey tasarımı, kullanılmadığında kompakt bir depolama sağlarEnerji tasarrufu ve A sınıfı verimlilik ile çevre dostu ev mutfağı, ev ve aile kullanımı için mükemmel.
| Marka Adı | Anbolife |
| Model Numarası | BS-222 |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Ürün Adı | Sandviç Makinesi Waffle Makinesi Panini Pres Grill |
| Türü | 1 dilimli ayırılabilir sandviç makinesi, vafel makine, Panini baskı makinesi |
| Malzeme | Alüminyum |
| Renk | Özel Renk |
| Şekli | Karesi |
| Ürün Boyutu | 21.9 x 13.7 x 8.9 cm |
| Plaka Boyutu | 12.1 x 13.1 cm |
| Güç | 600W |
| Voltaj | 220-240V (120V isteğe bağlı), 50-60Hz |
| Kontrol Türü | Elektronik Kontrol, Termostat sıcaklık kontrolü |
| Enerji Verimliliği | Sınıf A |
| Plak tipi | Ayrılabilir plakalar |
| Değiştirilebilir plakalar | Grilling / Panini Pres Tabakları, Grilling Tabakları, Sandviç Tabakları, Waffle Tabakları |
| Temel Özellikler | Yapışkan olmayan kaplama, soğuk dokunma kolu, güvenlik termal kesim, termo sigorta, güç ve hazır ışıklar (termostat kontrolü), Kayma karşıtı ayaklar, kompakt depolama için dik dur, kolay temiz,Yer tasarrufu |
| Avantaj | Enerji tasarrufu, Çevre dostu |
| Uygulama | Ev, Ev Mutfağı, Aile Kullanımı |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Uygulama Kontrolü | - Hayır. |
| Özel küf | - Evet. |
| Logo | Özel |
| Paket Türleri | Dalgalanmış Kutu, Renkli Kutu, Hediye Kutu |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz yedek parçalar |
![]()