| Adedi: | 2000 |
| fiyat: | $7.26/pieces 1000-4999 pieces |
| Standart paketleme: | 6 adet/CTN Boyutu: 48X30.5X36.2cm |
| Teslim süresi: | 45Gün / 1 ~ 4000 adet |
| Tedarik Kapasitesi: | Aylık 1000000 Adet / Adet |
650W Ayrılabilir Sandviç Yapımcısı 8 Kalıp Taiyaki Waffle Panini Pressi
Mutfak yaratıcılığınızı 650W'lik bu 8'de 1 ayrılabilir sandviç makinesiyle açın.,Bu çok yönlü alet her şeyi yapar. yapışkan olmayan kaplama tabakları gıdaların kolayca serbest bırakılmasını sağlar.soğuk dokunma kolu ve güvenlik termal kesim güvenli operasyon garanti ederkenGüç ve hazır ışıklar, önceden ısıtıldığında gösterir ve dik tasarımı kompakt depolama imkanı verir.Yer tasarrufu çözümleri.
Spesifikasyon:
| Marka Adı | Anbolife |
| Model Numarası | BS-206 |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Ürün Adı | Sandviç Makinesi Taiyaki Balık Waffle Makinesi Panini Press Grill |
| Türü | 1 dilim ayırılabilir sandviç makinesi, taiyaki makinesi, vafel makinesini, panini presini |
| Malzeme | Alüminyum |
| Renk | Özel Renk |
| Şekli | Karesi |
| Ürün Boyutu | 21.9 x 13.7 x 8.9 cm |
| Plaka Boyutu | 12.1 x 13.1 cm |
| Güç | 650W |
| Voltaj | 220-240V (120V isteğe bağlı), 50-60Hz |
| Kontrol Türü | Elektronik Kontrol, Termostat sıcaklık kontrolü |
| Enerji Verimliliği | Sınıf A |
| Plak tipi | Ayrılabilir plakalar |
| Değiştirilebilir plakalar | 8 İsteğe bağlı kalıplar: ızgara / Panini baskı tabakları, ızgara tabakları, sandviç tabakları, vafel tabakları, taiyaki balık tabakları, diğerleri |
| Temel Özellikler | Yapışkan olmayan pişirme yüzeyi, soğuk dokunma kolu, güvenlik termal kesme, termo sigortası, güç ve hazır ışıklar (termostat kontrollü), kayma dayanıklı ayaklar, kompakt depolama için dik dur, kolay temizlik,Yer tasarrufu |
| Avantaj | Enerji tasarrufu, Çevre dostu |
| Uygulama | Ev, Ev Mutfağı, Aile Kullanımı, Küçük Fırın |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Uygulama Kontrolü | - Hayır. |
| Özel küf | - Evet. |
| Logo | Özel |
| Paket Türleri | Dalgalanmış Kutu, Renkli Kutu, Hediye Kutu |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz yedek parçalar |
![]()
| Adedi: | 2000 |
| fiyat: | $7.26/pieces 1000-4999 pieces |
| Standart paketleme: | 6 adet/CTN Boyutu: 48X30.5X36.2cm |
| Teslim süresi: | 45Gün / 1 ~ 4000 adet |
| Tedarik Kapasitesi: | Aylık 1000000 Adet / Adet |
650W Ayrılabilir Sandviç Yapımcısı 8 Kalıp Taiyaki Waffle Panini Pressi
Mutfak yaratıcılığınızı 650W'lik bu 8'de 1 ayrılabilir sandviç makinesiyle açın.,Bu çok yönlü alet her şeyi yapar. yapışkan olmayan kaplama tabakları gıdaların kolayca serbest bırakılmasını sağlar.soğuk dokunma kolu ve güvenlik termal kesim güvenli operasyon garanti ederkenGüç ve hazır ışıklar, önceden ısıtıldığında gösterir ve dik tasarımı kompakt depolama imkanı verir.Yer tasarrufu çözümleri.
Spesifikasyon:
| Marka Adı | Anbolife |
| Model Numarası | BS-206 |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Ürün Adı | Sandviç Makinesi Taiyaki Balık Waffle Makinesi Panini Press Grill |
| Türü | 1 dilim ayırılabilir sandviç makinesi, taiyaki makinesi, vafel makinesini, panini presini |
| Malzeme | Alüminyum |
| Renk | Özel Renk |
| Şekli | Karesi |
| Ürün Boyutu | 21.9 x 13.7 x 8.9 cm |
| Plaka Boyutu | 12.1 x 13.1 cm |
| Güç | 650W |
| Voltaj | 220-240V (120V isteğe bağlı), 50-60Hz |
| Kontrol Türü | Elektronik Kontrol, Termostat sıcaklık kontrolü |
| Enerji Verimliliği | Sınıf A |
| Plak tipi | Ayrılabilir plakalar |
| Değiştirilebilir plakalar | 8 İsteğe bağlı kalıplar: ızgara / Panini baskı tabakları, ızgara tabakları, sandviç tabakları, vafel tabakları, taiyaki balık tabakları, diğerleri |
| Temel Özellikler | Yapışkan olmayan pişirme yüzeyi, soğuk dokunma kolu, güvenlik termal kesme, termo sigortası, güç ve hazır ışıklar (termostat kontrollü), kayma dayanıklı ayaklar, kompakt depolama için dik dur, kolay temizlik,Yer tasarrufu |
| Avantaj | Enerji tasarrufu, Çevre dostu |
| Uygulama | Ev, Ev Mutfağı, Aile Kullanımı, Küçük Fırın |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Uygulama Kontrolü | - Hayır. |
| Özel küf | - Evet. |
| Logo | Özel |
| Paket Türleri | Dalgalanmış Kutu, Renkli Kutu, Hediye Kutu |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz yedek parçalar |
![]()