| Adedi: | 2000 |
| fiyat: | $5.60 |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Ürün Adı | Saç Düzleyici ve Düzleyici |
| Voltaj ve Güç | 110-240V 50/60Hz 55W |
| Plak malzemesi | Seramik kaplama alüminyum plaka |
| Sıcaklık | 120-210°C (10°C artışlar) |
| Görev | Yarım saat içinde otomatik olarak kapanır. |
| Güç kablosu ve fişi | Tüm ülkeler için standart fiş ve güç kablosu mevcut |
| Adedi: | 2000 |
| fiyat: | $5.60 |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Ürün Adı | Saç Düzleyici ve Düzleyici |
| Voltaj ve Güç | 110-240V 50/60Hz 55W |
| Plak malzemesi | Seramik kaplama alüminyum plaka |
| Sıcaklık | 120-210°C (10°C artışlar) |
| Görev | Yarım saat içinde otomatik olarak kapanır. |
| Güç kablosu ve fişi | Tüm ülkeler için standart fiş ve güç kablosu mevcut |