| Adedi: | 2000 |
| fiyat: | $14.20 |
| Model Numarası | AC278 |
|---|---|
| Türü | Saç kurutma makinesi |
| Styling Türü | Kurutma |
| Görev | 0-1-2 hız ayarlama ve 1-2 ısıtma |
| Güç | 1300W |
| Motor | Profesyonel uzun ömürlü DC motor |
| Malzeme | ABS Plastik |
| Voltaj | 110-240V |
Profesyonel, çevre dostu ve güvenli ambalajlar mallarınızın güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlar.
2015 yılında kurulan Çin'in Zhejiang kentinde merkezliyiz ve Güney Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Kuzey Amerika ve Avrupa dahil olmak üzere dünya çapında müşterilere hizmet veriyoruz.Ekibimiz 11 ila 50 profesyonelden oluşuyor..
Toplu üretimden önce üretim öncesi örnekler ve ürün kalitesini sağlamak için nakliye öncesi nihai inceleme yapıyoruz.
Ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde uzmanlaştık.
1Gelişmiş teknoloji ile güçlü bir Ar-Ge kapasitesi
2Üstün kalite ve hızlı teslimat için verimli üretim yönetimi
3Küresel piyasa standartlarına uygun kapsamlı sertifikalar
Teslimat Şartları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU
Ödeme: T/T, L/C, D/P D/A yoluyla kabul edilen USD, EUR
Diller: İngilizce, Çince, İspanyolca, Japonca ve daha fazlası
| Adedi: | 2000 |
| fiyat: | $14.20 |
| Model Numarası | AC278 |
|---|---|
| Türü | Saç kurutma makinesi |
| Styling Türü | Kurutma |
| Görev | 0-1-2 hız ayarlama ve 1-2 ısıtma |
| Güç | 1300W |
| Motor | Profesyonel uzun ömürlü DC motor |
| Malzeme | ABS Plastik |
| Voltaj | 110-240V |
Profesyonel, çevre dostu ve güvenli ambalajlar mallarınızın güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlar.
2015 yılında kurulan Çin'in Zhejiang kentinde merkezliyiz ve Güney Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Kuzey Amerika ve Avrupa dahil olmak üzere dünya çapında müşterilere hizmet veriyoruz.Ekibimiz 11 ila 50 profesyonelden oluşuyor..
Toplu üretimden önce üretim öncesi örnekler ve ürün kalitesini sağlamak için nakliye öncesi nihai inceleme yapıyoruz.
Ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde uzmanlaştık.
1Gelişmiş teknoloji ile güçlü bir Ar-Ge kapasitesi
2Üstün kalite ve hızlı teslimat için verimli üretim yönetimi
3Küresel piyasa standartlarına uygun kapsamlı sertifikalar
Teslimat Şartları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU
Ödeme: T/T, L/C, D/P D/A yoluyla kabul edilen USD, EUR
Diller: İngilizce, Çince, İspanyolca, Japonca ve daha fazlası