| Adedi: | 1000 |
| fiyat: | $5.33 |
| Saç Türü | Tüm saç türleri, Kuru Saç, Islak ve Kuru, Islak Saç, İnce Saç, Kaba Saç, Boyanmış/Zararlı Saç |
|---|---|
| Ürün Adı | Otomatik Saç Kürücüsü |
| Tarzı | Saç kıvrımları elektrikli |
| Renk | Özel |
| Kullanımı | Saç kıvırcıklı rulo aletleri |
| Sıcaklık | Üç hızlı akıllı sıcaklık kontrolü: 170°C/190°C/210°C |
| Isıtma | PTC Isıtma Ajansı |
| Güç | 110-240V 50/60Hz 60W |
Mallarınızın güvenliğini sağlamak için profesyonel, çevre dostu, uygun ve verimli ambalajlama hizmetleri sağlanır.
Biz 2015 yılında kurulan Zhejiang, Çin merkezli. Biz Güney Amerika (14%), Orta Doğu (13%), Güneydoğu Asya (12%), Kuzey Amerika (11%), Okyanusya (11%), Doğu Asya (11%),Doğu Avrupa (11%), Batı Avrupa (9%), Güney Avrupa (5%) ve Güney Asya (3%).
Toplu üretimden önce üretim öncesi numuneler sağlıyoruz ve nakliye öncesi son denetimleri yapıyoruz.
Ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde uzmanlaştık.
12. Etkili üretim yönetimi üstün kalite ve hızlı teslimatı sağlar. 3. Çeşitli piyasa standartlarını karşılamak için kapsamlı sertifikalar..
Teslimat Şartları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU. Ödeme Seçenekleri: T/T, L/C, D/P D/A. Diller: İngilizce, Çince, İspanyolca, Japonca, Portekizce, Almanca, Arapça, Fransızca, Rusça, Korece, Hindi, İtalyanca.
| Adedi: | 1000 |
| fiyat: | $5.33 |
| Saç Türü | Tüm saç türleri, Kuru Saç, Islak ve Kuru, Islak Saç, İnce Saç, Kaba Saç, Boyanmış/Zararlı Saç |
|---|---|
| Ürün Adı | Otomatik Saç Kürücüsü |
| Tarzı | Saç kıvrımları elektrikli |
| Renk | Özel |
| Kullanımı | Saç kıvırcıklı rulo aletleri |
| Sıcaklık | Üç hızlı akıllı sıcaklık kontrolü: 170°C/190°C/210°C |
| Isıtma | PTC Isıtma Ajansı |
| Güç | 110-240V 50/60Hz 60W |
Mallarınızın güvenliğini sağlamak için profesyonel, çevre dostu, uygun ve verimli ambalajlama hizmetleri sağlanır.
Biz 2015 yılında kurulan Zhejiang, Çin merkezli. Biz Güney Amerika (14%), Orta Doğu (13%), Güneydoğu Asya (12%), Kuzey Amerika (11%), Okyanusya (11%), Doğu Asya (11%),Doğu Avrupa (11%), Batı Avrupa (9%), Güney Avrupa (5%) ve Güney Asya (3%).
Toplu üretimden önce üretim öncesi numuneler sağlıyoruz ve nakliye öncesi son denetimleri yapıyoruz.
Ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde uzmanlaştık.
12. Etkili üretim yönetimi üstün kalite ve hızlı teslimatı sağlar. 3. Çeşitli piyasa standartlarını karşılamak için kapsamlı sertifikalar..
Teslimat Şartları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU. Ödeme Seçenekleri: T/T, L/C, D/P D/A. Diller: İngilizce, Çince, İspanyolca, Japonca, Portekizce, Almanca, Arapça, Fransızca, Rusça, Korece, Hindi, İtalyanca.