| Adedi: | 2000 |
| fiyat: | $7.60 |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Ürün Adı | Saç kıvrımlı |
| Voltaj ve Güç | 100-240V 50/60HZ 55W |
| Plak malzemesi | Seramik kaplama alüminyum plaka |
| Sıcaklık Ayarları | 130, 150, 170, 190, 210°C |
| Ürün Boyutu | 36.5*5.5*8cm |
| Güç kablosu ve fişi | Tüm ülkeler için mevcut standart |
Ningbo Anbo United Electric Appliance Co., Ltd. profesyonel bir kişisel bakım cihazı üreticisi ve ihracatçısıdır.Kullanıcı dostu tasarımlarla günlük yaşamı zenginleştiren yüksek teknoloji ürünleri geliştirme konusunda uzmanlaştık.Hizmetlerimiz arasında OEM/ODM çözümleri bulunur ve rekabetçi fiyatlarla kaliteli ürünler sunmak için dünyaca ünlü markalarla işbirliği yapıyoruz.
Özel gereksinimlerinizi karşılamak için renk kutuları, hediye kutuları, posta kutuları ve kabarcık ambalajları da dahil olmak üzere her türlü özelleştirilmiş ambalajı kabul ediyoruz.
Evet, biz bir üretici ve ticaret kombinasyonuyız.
Evet, OEM kabul edilebilir.
Normalde teslimat süresi 30-45 gündür.
Ürünün güvenilirliğini sağlamak için 3000-3800V yüksek voltaj testi de dahil olmak üzere, gönderilmeden önce% 100 denetim ile sıkı bir kalite kontrol sistemimiz var.
| Adedi: | 2000 |
| fiyat: | $7.60 |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Ürün Adı | Saç kıvrımlı |
| Voltaj ve Güç | 100-240V 50/60HZ 55W |
| Plak malzemesi | Seramik kaplama alüminyum plaka |
| Sıcaklık Ayarları | 130, 150, 170, 190, 210°C |
| Ürün Boyutu | 36.5*5.5*8cm |
| Güç kablosu ve fişi | Tüm ülkeler için mevcut standart |
Ningbo Anbo United Electric Appliance Co., Ltd. profesyonel bir kişisel bakım cihazı üreticisi ve ihracatçısıdır.Kullanıcı dostu tasarımlarla günlük yaşamı zenginleştiren yüksek teknoloji ürünleri geliştirme konusunda uzmanlaştık.Hizmetlerimiz arasında OEM/ODM çözümleri bulunur ve rekabetçi fiyatlarla kaliteli ürünler sunmak için dünyaca ünlü markalarla işbirliği yapıyoruz.
Özel gereksinimlerinizi karşılamak için renk kutuları, hediye kutuları, posta kutuları ve kabarcık ambalajları da dahil olmak üzere her türlü özelleştirilmiş ambalajı kabul ediyoruz.
Evet, biz bir üretici ve ticaret kombinasyonuyız.
Evet, OEM kabul edilebilir.
Normalde teslimat süresi 30-45 gündür.
Ürünün güvenilirliğini sağlamak için 3000-3800V yüksek voltaj testi de dahil olmak üzere, gönderilmeden önce% 100 denetim ile sıkı bir kalite kontrol sistemimiz var.