| Adedi: | 1000 parça |
| fiyat: | CN¥274.37/pieces 1000-2999 pieces |
Yığınlı hava kızartıcısı 6L + 6L Üst Alt Isıtıcı Yapışkanlı Yapıştırılabilir LCD Ekranı
Anbolife 2800W Electric Double Stack Air Fryer ile tanışın.Katlanabilir LCD ekranı ve görünür pencere seçeneği, zorlanmadan izlemeyi sağlar, 360 yüksek hızlı hava dolaşımı % 80 daha az yağlı, kırmızı yağsız yemekler sağlar.ve çekme görüntüleme için mikro anahtar güvenliğiPTFE yapışmaz kaplama, bulaşık makinesi güvenli sepetler ve serin dokunma kolu kolay temizlik sağlar.Yer tasarrufu dikey tasarımında 2800w çift yığınlı hava kızartması performansı arayan aileler için mükemmel..
| Marka Adı | Anbolife |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Ürün Adı | Çok fonksiyonel hava frezer / sıcak hava frezer |
| Türü | Çift sepet, hava kızartması |
| Tarzı | Modern |
| Malzeme | Plastik, PP+SS |
| Yapışmayan malzeme | PTFE, LFGB FDA güvenliği ile yapışmaz kaplama |
| Şekli | Karesi |
| Renk | Özel Renk |
| Kapasite | 6L + 6L Çift Yığın, > 6L, 10L Mümkün |
| Önemli Noktalar | 2800w çift yığınlı hava kızartması, elektrikli çift yığınlı hava kızartması |
| Güç | 2800W (1800W da listede yer almaktadır) |
| Voltaj | 110-127V / 220-240V ~ 50/60Hz |
| Isıtma elemanı | SS304 ısıtıcı eleman, üst ve alt ısıtıcı |
| Motor | Döner değişken motor, saf bakır sarmal |
| Sıcaklık aralığı | 80-200°C / 175-400°F |
| Zamanlayıcı | Otomatik kapatma ile 30/60 dakikalık zamanlayıcı |
| Kontrol Türü | Dijital Kontrol |
| Kontrol Yöntemi | Katlanabilir LCD Ekran, LED Dijital |
| Görüntüle | LCD ekran, LED ekran dijital panelli |
| Pişirme Ön ayarları | 8/12 önceden ayarlanmış pişirme programı |
| Uygulama Kontrolü | - Evet. |
| Isıtma yöntemi | 360 Yüksek Hızlı Hava Dolaşımı, Yüksek Hızlı Hava Dolaşımı Teknoloji |
| Görünen Özellik | Görünür Pencere Seçeneği, herhangi bir zamanda yiyecek izlemek için çekmek için mikro anahtarı ile |
| Temel Özellikler | Yapışkan olmayan pişirme yüzeyi, ayarlanabilir termostat kontrolü, çıkarılabilir yağ konteyneri, aşırı ısınma koruması, ışık göstergesi, gözlem penceresi, LCD ekranı ile |
| Güvenlik Özellikleri | Mikro anahtarlı, Aşırı ısınma koruması, kaymaz ayak, soğuk dokunma kolu, şok önleyici, Otomatik kapanma |
| Operasyon | Tek dokunuşla çalıştırmak, kullanımı kolay |
| Özellik | Sağlıklı Yağsız Isıtma |
| Çok fonksiyonlu | Düzenlenebilir sıcaklık + zaman |
| Uygulama | Ev halkı |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Özel küf | - Evet. |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz yedek parçalar |
| Anahtar kelimeler | Havadan yağsız kızartıcı |
| Belge | Ürün Broşürü PDF |
| Adedi: | 1000 parça |
| fiyat: | CN¥274.37/pieces 1000-2999 pieces |
Yığınlı hava kızartıcısı 6L + 6L Üst Alt Isıtıcı Yapışkanlı Yapıştırılabilir LCD Ekranı
Anbolife 2800W Electric Double Stack Air Fryer ile tanışın.Katlanabilir LCD ekranı ve görünür pencere seçeneği, zorlanmadan izlemeyi sağlar, 360 yüksek hızlı hava dolaşımı % 80 daha az yağlı, kırmızı yağsız yemekler sağlar.ve çekme görüntüleme için mikro anahtar güvenliğiPTFE yapışmaz kaplama, bulaşık makinesi güvenli sepetler ve serin dokunma kolu kolay temizlik sağlar.Yer tasarrufu dikey tasarımında 2800w çift yığınlı hava kızartması performansı arayan aileler için mükemmel..
| Marka Adı | Anbolife |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Ürün Adı | Çok fonksiyonel hava frezer / sıcak hava frezer |
| Türü | Çift sepet, hava kızartması |
| Tarzı | Modern |
| Malzeme | Plastik, PP+SS |
| Yapışmayan malzeme | PTFE, LFGB FDA güvenliği ile yapışmaz kaplama |
| Şekli | Karesi |
| Renk | Özel Renk |
| Kapasite | 6L + 6L Çift Yığın, > 6L, 10L Mümkün |
| Önemli Noktalar | 2800w çift yığınlı hava kızartması, elektrikli çift yığınlı hava kızartması |
| Güç | 2800W (1800W da listede yer almaktadır) |
| Voltaj | 110-127V / 220-240V ~ 50/60Hz |
| Isıtma elemanı | SS304 ısıtıcı eleman, üst ve alt ısıtıcı |
| Motor | Döner değişken motor, saf bakır sarmal |
| Sıcaklık aralığı | 80-200°C / 175-400°F |
| Zamanlayıcı | Otomatik kapatma ile 30/60 dakikalık zamanlayıcı |
| Kontrol Türü | Dijital Kontrol |
| Kontrol Yöntemi | Katlanabilir LCD Ekran, LED Dijital |
| Görüntüle | LCD ekran, LED ekran dijital panelli |
| Pişirme Ön ayarları | 8/12 önceden ayarlanmış pişirme programı |
| Uygulama Kontrolü | - Evet. |
| Isıtma yöntemi | 360 Yüksek Hızlı Hava Dolaşımı, Yüksek Hızlı Hava Dolaşımı Teknoloji |
| Görünen Özellik | Görünür Pencere Seçeneği, herhangi bir zamanda yiyecek izlemek için çekmek için mikro anahtarı ile |
| Temel Özellikler | Yapışkan olmayan pişirme yüzeyi, ayarlanabilir termostat kontrolü, çıkarılabilir yağ konteyneri, aşırı ısınma koruması, ışık göstergesi, gözlem penceresi, LCD ekranı ile |
| Güvenlik Özellikleri | Mikro anahtarlı, Aşırı ısınma koruması, kaymaz ayak, soğuk dokunma kolu, şok önleyici, Otomatik kapanma |
| Operasyon | Tek dokunuşla çalıştırmak, kullanımı kolay |
| Özellik | Sağlıklı Yağsız Isıtma |
| Çok fonksiyonlu | Düzenlenebilir sıcaklık + zaman |
| Uygulama | Ev halkı |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Özel küf | - Evet. |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz yedek parçalar |
| Anahtar kelimeler | Havadan yağsız kızartıcı |
| Belge | Ürün Broşürü PDF |