| Adedi: | 1000 kutu |
| fiyat: | $30.00/boxes 1000-2999 boxes |
| Standart paketleme: | Hediye kutusu ve ana karton, 1-2 adet/ctn |
| Tedarik Kapasitesi: | Ayda 450000 Adet / Adet |
7L Akıllı Kompakt Dijital Hava Kızartıcısı WiFi Elektrik Freidora De Aire
Anbolife BF506 Akıllı Kompakt Dijital Hava Kızdırıcısı ile tanışın.Bu elektrikli freidora de aire, 1800W sıcak hava konveksiyonu ve dokunmatik kontrol + LED ekranı ile krampalı yağsız yemekler sunar.. PTFE yapışkan olmayan kaplama, pencere ve APP uzaktan çalıştırma sağlıklı yemek pişirmeyi kolaylaştırır. Ticari ve ev kullanımı için mükemmel,Bu 71 kompakt dijital hava kızartıcısı tezgah alanını tasarruf ederken birden fazla cihazı değiştirir. Günahsız kızartma, kızartma, ızgara ve pişirme birçok dilde keyfini çıkarın.
| Marka Adı | Anbolife |
| Model Numarası | BF506 |
| Doğum yeri | Çin |
| Ürün Adı | Yağsız elektrikli fırın hava kızartıcısı |
| Türü | Hava kızartıcısı |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Yapışmayan malzeme | PTFE |
| Şekli | Karesi |
| Kapasite Seçenekleri | 6.5L Grill ile, 7L, 6L |
| Önemli Noktalar | 71 kompakt dijital hava kızartıcısı, 6.5l kompakt dijital hava kızartıcısı |
| Güç | 1800W |
| Voltaj | 100-127V / 220-240V, 50/60Hz (220V Özel) |
| Kontrol Türü | Dijital |
| Kontrol Yöntemi | Dokunmatik Kontrol + LED Ekranı |
| Uygulama Kontrolü | Evet (WiFi) |
| Isıtma Modu | Sıcak Hava Konveksiyonu |
| Açıklama Özelliği | Chips hava kızartıcısı Pencerelerle, Görsel Pencere |
| Yemek yapma işlevleri | Karıştırılmış, havalı kızartma, kızartılmış, yağsız kızartma, fırın, BBQ, karıştırılmış kızartma |
| Temel Özellik | Yapışkan olmayan pişirme yüzeyi |
| Operasyon | İşlem kolay |
| Uygulama | Ticari, Ev |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Özel küf | - Evet. |
| Sertifikalar | CE, RoHS, LFGB, EMC, LVD, CB |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz yedek parçalar |
| Liman | Ningbo |
| Belge | Ürün Broşürü PDF |
| İspanyolca Anahtar Kelime | Freidora De Aire |
| Adedi: | 1000 kutu |
| fiyat: | $30.00/boxes 1000-2999 boxes |
| Standart paketleme: | Hediye kutusu ve ana karton, 1-2 adet/ctn |
| Tedarik Kapasitesi: | Ayda 450000 Adet / Adet |
7L Akıllı Kompakt Dijital Hava Kızartıcısı WiFi Elektrik Freidora De Aire
Anbolife BF506 Akıllı Kompakt Dijital Hava Kızdırıcısı ile tanışın.Bu elektrikli freidora de aire, 1800W sıcak hava konveksiyonu ve dokunmatik kontrol + LED ekranı ile krampalı yağsız yemekler sunar.. PTFE yapışkan olmayan kaplama, pencere ve APP uzaktan çalıştırma sağlıklı yemek pişirmeyi kolaylaştırır. Ticari ve ev kullanımı için mükemmel,Bu 71 kompakt dijital hava kızartıcısı tezgah alanını tasarruf ederken birden fazla cihazı değiştirir. Günahsız kızartma, kızartma, ızgara ve pişirme birçok dilde keyfini çıkarın.
| Marka Adı | Anbolife |
| Model Numarası | BF506 |
| Doğum yeri | Çin |
| Ürün Adı | Yağsız elektrikli fırın hava kızartıcısı |
| Türü | Hava kızartıcısı |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Yapışmayan malzeme | PTFE |
| Şekli | Karesi |
| Kapasite Seçenekleri | 6.5L Grill ile, 7L, 6L |
| Önemli Noktalar | 71 kompakt dijital hava kızartıcısı, 6.5l kompakt dijital hava kızartıcısı |
| Güç | 1800W |
| Voltaj | 100-127V / 220-240V, 50/60Hz (220V Özel) |
| Kontrol Türü | Dijital |
| Kontrol Yöntemi | Dokunmatik Kontrol + LED Ekranı |
| Uygulama Kontrolü | Evet (WiFi) |
| Isıtma Modu | Sıcak Hava Konveksiyonu |
| Açıklama Özelliği | Chips hava kızartıcısı Pencerelerle, Görsel Pencere |
| Yemek yapma işlevleri | Karıştırılmış, havalı kızartma, kızartılmış, yağsız kızartma, fırın, BBQ, karıştırılmış kızartma |
| Temel Özellik | Yapışkan olmayan pişirme yüzeyi |
| Operasyon | İşlem kolay |
| Uygulama | Ticari, Ev |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Özel küf | - Evet. |
| Sertifikalar | CE, RoHS, LFGB, EMC, LVD, CB |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz yedek parçalar |
| Liman | Ningbo |
| Belge | Ürün Broşürü PDF |
| İspanyolca Anahtar Kelime | Freidora De Aire |