| Adedi: | 1000 parça |
| fiyat: | $33.00/pieces 1000-9999 pieces |
| Standart paketleme: | hediye kutusu, 1-2 adet/ctn |
| Tedarik Kapasitesi: | Ayda 450000 Adet / Adet |
8 in 1 8L Dijital Hava Kızartıcı Yağ Az LED Dokunmatik Ekran
Anbolife BF256 8L Dijital Hava Kızdırıcısı ile tanışın.5/9 litrelik dijital hava kızartması 1700W hızlı ısıtılan hava dolaşımı ile yağ daha az sağlıklı kızartma sağlar. Kızartma, pişirme, ızgara ve dehidrat dahil olmak üzere 8 yemek yapma işlevinden yararlanın. Efte yapışkan olmayan kaplama ve gözlem penceresi ile alüminyum gövde kolay izleme ve temizlik sağlar.Suçluluk duygusu olmayan, yağsız, kırmızılı yemekler arayan aileler için mükemmel..
Spesifikasyon:
| Marka Adı | Anbolife |
| Model Numarası | BF256 |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Ürün Adı | Hava kızartıcı pişirme makinesi |
| Türü | Hava kızartıcısı |
| Malzeme | Alüminyum / Paslanmaz / ABS / Plastik |
| Yapışmayan malzeme | ETFE |
| Kapasite Seçenekleri | 8L Özel (Ayrıca 1.5L, 2.6L, 3.2L, 4L, 5.2L, 5.5L, 7L, 8L, 12L, 16L, 18L, 23L, 24L, 25L) |
| Özel Kapasite | 5.1-6L, 6.5L, 8L |
| Önemli Noktalar | 8L dijital hava kızartması, 8.5/9 litre dijital hava kızartması |
| Güç | 1700W / 1800W |
| Voltaj | 110-130V / 220~240V, 50/60Hz (220V Özel) |
| Şekli | Karesi |
| Renk | Beyaz ve Siyah |
| Kontrol Türü | Dijital Kontrol / Mekanik Kontrol (4 düğme) |
| Kontrol Yöntemi | LED dokunmatik ekran |
| Uygulama Kontrolü | - Hayır. |
| Isıtma yöntemi | Sıcak Havanın Dolaşımı |
| Yemek yapma işlevleri | 8'de 1: Kızartma, Pişirme, Gril, Pırlanmak, Yağsız kızartma, Dehidratasyon, Tekrar Isıtma, Tostlama |
| Temel Özellikler | Düzenlenebilir termostat kontrolü, çıkarılabilir yağ kapı, yapışkan olmayan pişirme yüzeyi, aşırı ısınma koruması, ışık göstergesi, gözlem penceresi, ışık-orta karanlık kontrolü, yedi kızartma fonksiyonu,Isıtma koruma fonksiyonu |
| Operasyon | İşlem kolay |
| Zamanlayıcı | 60 dakikaya kadar |
| Sıcaklık aralığı | 60-230°C / 80-200°C |
| Önyükleme Fonksiyonu | - Evet. |
| Uygulama | Ev halkı |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Sertifikalar | GS, CE, EMC, LVD, CB, LFGB, RoHS |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz yedek parçalar |
| OEM Hizmetleri | Desteklenir (Logo ve Renk Kutusu Özelleştirme) |
| Liman | Ningbo |
8 litrelik büyük kapasiteli tüm aile yemekleri için uygun
8 in 1 çok fonksiyonel, birden fazla mutfak aletini değiştirir.
Presizyonlu pişirme için ön ısıtıcı ile LED dokunmatik ekran
Hızlı hava dolaşımı ile yağ daha az sağlıklı kızartma
Efte yapışmaz kaplama kolay temiz dayanıklı yüzey
Aile Yemeği: 6 kişi için 8 litre patates kızartması pişirin
Sağlıklı Yemek Hazırlama: Toplu pişirmek yağı olmayan tavuk göğsü
Hafta sonu pişirme: Sebze kızartma ve tatlı pişirme
Hızlı Atıştırmalıklar: Sağlıklı yemekler için meyveleri susuzlaştırın
Ev Eğlence: Dumansız kızartma aperatifleri
| Adedi: | 1000 parça |
| fiyat: | $33.00/pieces 1000-9999 pieces |
| Standart paketleme: | hediye kutusu, 1-2 adet/ctn |
| Tedarik Kapasitesi: | Ayda 450000 Adet / Adet |
8 in 1 8L Dijital Hava Kızartıcı Yağ Az LED Dokunmatik Ekran
Anbolife BF256 8L Dijital Hava Kızdırıcısı ile tanışın.5/9 litrelik dijital hava kızartması 1700W hızlı ısıtılan hava dolaşımı ile yağ daha az sağlıklı kızartma sağlar. Kızartma, pişirme, ızgara ve dehidrat dahil olmak üzere 8 yemek yapma işlevinden yararlanın. Efte yapışkan olmayan kaplama ve gözlem penceresi ile alüminyum gövde kolay izleme ve temizlik sağlar.Suçluluk duygusu olmayan, yağsız, kırmızılı yemekler arayan aileler için mükemmel..
Spesifikasyon:
| Marka Adı | Anbolife |
| Model Numarası | BF256 |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Ürün Adı | Hava kızartıcı pişirme makinesi |
| Türü | Hava kızartıcısı |
| Malzeme | Alüminyum / Paslanmaz / ABS / Plastik |
| Yapışmayan malzeme | ETFE |
| Kapasite Seçenekleri | 8L Özel (Ayrıca 1.5L, 2.6L, 3.2L, 4L, 5.2L, 5.5L, 7L, 8L, 12L, 16L, 18L, 23L, 24L, 25L) |
| Özel Kapasite | 5.1-6L, 6.5L, 8L |
| Önemli Noktalar | 8L dijital hava kızartması, 8.5/9 litre dijital hava kızartması |
| Güç | 1700W / 1800W |
| Voltaj | 110-130V / 220~240V, 50/60Hz (220V Özel) |
| Şekli | Karesi |
| Renk | Beyaz ve Siyah |
| Kontrol Türü | Dijital Kontrol / Mekanik Kontrol (4 düğme) |
| Kontrol Yöntemi | LED dokunmatik ekran |
| Uygulama Kontrolü | - Hayır. |
| Isıtma yöntemi | Sıcak Havanın Dolaşımı |
| Yemek yapma işlevleri | 8'de 1: Kızartma, Pişirme, Gril, Pırlanmak, Yağsız kızartma, Dehidratasyon, Tekrar Isıtma, Tostlama |
| Temel Özellikler | Düzenlenebilir termostat kontrolü, çıkarılabilir yağ kapı, yapışkan olmayan pişirme yüzeyi, aşırı ısınma koruması, ışık göstergesi, gözlem penceresi, ışık-orta karanlık kontrolü, yedi kızartma fonksiyonu,Isıtma koruma fonksiyonu |
| Operasyon | İşlem kolay |
| Zamanlayıcı | 60 dakikaya kadar |
| Sıcaklık aralığı | 60-230°C / 80-200°C |
| Önyükleme Fonksiyonu | - Evet. |
| Uygulama | Ev halkı |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Sertifikalar | GS, CE, EMC, LVD, CB, LFGB, RoHS |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz yedek parçalar |
| OEM Hizmetleri | Desteklenir (Logo ve Renk Kutusu Özelleştirme) |
| Liman | Ningbo |
8 litrelik büyük kapasiteli tüm aile yemekleri için uygun
8 in 1 çok fonksiyonel, birden fazla mutfak aletini değiştirir.
Presizyonlu pişirme için ön ısıtıcı ile LED dokunmatik ekran
Hızlı hava dolaşımı ile yağ daha az sağlıklı kızartma
Efte yapışmaz kaplama kolay temiz dayanıklı yüzey
Aile Yemeği: 6 kişi için 8 litre patates kızartması pişirin
Sağlıklı Yemek Hazırlama: Toplu pişirmek yağı olmayan tavuk göğsü
Hafta sonu pişirme: Sebze kızartma ve tatlı pişirme
Hızlı Atıştırmalıklar: Sağlıklı yemekler için meyveleri susuzlaştırın
Ev Eğlence: Dumansız kızartma aperatifleri