| Adedi: | 1000 kutu |
| fiyat: | $32.00/boxes 1000-2999 boxes |
| Standart paketleme: | Hediye kutusu ve ana karton, 1-2 adet/ctn |
| Tedarik Kapasitesi: | Ayda 450000 Adet / Adet |
6L 7L Akıllı Hava Kızartıcısı Dijital 220V Paslanmaz Çelik Büyük Kapasite Yağsız Elektrik
Anbolife BF506 6L 7L Dijital Hava Kızartıcısı 220V, büyük kapasiteli yağsız yemek pişirmek için tasarlanmış paslanmaz çelik akıllı bir fırındır. 1800W sıcak hava konveksiyonu ile çalıştırılır, kırmızılı,dokunmatik kontrollü LED ekran ve APP uzaktan kumanda ile sağlıklı yemeklerTicari ve ev kullanımı için mükemmel, bu elektrikli akıllı hava kızartıcısı zaman ve enerji tasarrufu yaparken birden fazla cihazı değiştirir.
Spesifikasyon:
| Marka Adı | Anbolife |
| Model Numarası | BF506 |
| Doğum yeri | Çin |
| Ürün Adı | Yağsız elektrikli fırın hava kızartıcısı |
| Türü | Hava kızartıcısı |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Yapışmayan malzeme | PTFE |
| Kapasite Seçenekleri | 6L, 7L, 6.5L ızgara ile |
| Önemli Noktalar | 7L hava kızartması dijital 220v, 6L hava kızartması dijital 220v |
| Güç | 1800W |
| Voltaj | 100-127V / 220-240V, 50/60Hz (220V Özel) |
| Şekli | Karesi |
| Kontrol Türü | Dijital |
| Kontrol Yöntemi | Dokunmatik Kontrol + LED Ekranı |
| Uygulama Kontrolü | - Evet. |
| Isıtma Modu | Sıcak Hava Konveksiyonu |
| Yemek yapma işlevleri | Karıştırılmış, havalı kızartma, kızartılmış, yağsız kızartma, fırın, BBQ, karıştırılmış kızartma |
| Temel Özellik | Yapışkan olmayan pişirme yüzeyi |
| Açıklama Özelliği | Chips Hava Kızartıcısı Pencere Görünümü |
| Operasyon | İşlem kolay |
| Uygulama | Ticari, Ev |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Özel küf | - Evet. |
| Sertifikalar | CE, RoHS, LFGB, EMC, LVD, CB |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz yedek parçalar |
| Liman | Ningbo |
![]()
| Adedi: | 1000 kutu |
| fiyat: | $32.00/boxes 1000-2999 boxes |
| Standart paketleme: | Hediye kutusu ve ana karton, 1-2 adet/ctn |
| Tedarik Kapasitesi: | Ayda 450000 Adet / Adet |
6L 7L Akıllı Hava Kızartıcısı Dijital 220V Paslanmaz Çelik Büyük Kapasite Yağsız Elektrik
Anbolife BF506 6L 7L Dijital Hava Kızartıcısı 220V, büyük kapasiteli yağsız yemek pişirmek için tasarlanmış paslanmaz çelik akıllı bir fırındır. 1800W sıcak hava konveksiyonu ile çalıştırılır, kırmızılı,dokunmatik kontrollü LED ekran ve APP uzaktan kumanda ile sağlıklı yemeklerTicari ve ev kullanımı için mükemmel, bu elektrikli akıllı hava kızartıcısı zaman ve enerji tasarrufu yaparken birden fazla cihazı değiştirir.
Spesifikasyon:
| Marka Adı | Anbolife |
| Model Numarası | BF506 |
| Doğum yeri | Çin |
| Ürün Adı | Yağsız elektrikli fırın hava kızartıcısı |
| Türü | Hava kızartıcısı |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Yapışmayan malzeme | PTFE |
| Kapasite Seçenekleri | 6L, 7L, 6.5L ızgara ile |
| Önemli Noktalar | 7L hava kızartması dijital 220v, 6L hava kızartması dijital 220v |
| Güç | 1800W |
| Voltaj | 100-127V / 220-240V, 50/60Hz (220V Özel) |
| Şekli | Karesi |
| Kontrol Türü | Dijital |
| Kontrol Yöntemi | Dokunmatik Kontrol + LED Ekranı |
| Uygulama Kontrolü | - Evet. |
| Isıtma Modu | Sıcak Hava Konveksiyonu |
| Yemek yapma işlevleri | Karıştırılmış, havalı kızartma, kızartılmış, yağsız kızartma, fırın, BBQ, karıştırılmış kızartma |
| Temel Özellik | Yapışkan olmayan pişirme yüzeyi |
| Açıklama Özelliği | Chips Hava Kızartıcısı Pencere Görünümü |
| Operasyon | İşlem kolay |
| Uygulama | Ticari, Ev |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Özel küf | - Evet. |
| Sertifikalar | CE, RoHS, LFGB, EMC, LVD, CB |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz yedek parçalar |
| Liman | Ningbo |
![]()